Razem w ramach ochrony środowiska

Czy wiesz, że do głównych obowiązków podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski oraz Unii Europejskiej należą między innymi prowadzenie sprawozdawczości środowiskowej oraz posiadanie stosownych decyzji z zakresu ochrony środowiska.

Dowiedz się więcej

Ekologiczna restauracja

Krotoszyńska restauracja "Na Parcelach" zaprasza miłośników zdrowej żywności na potrawy przygotowane z produktów wolnych od środków ochrony roślin, sztucznych nawozów, antybiotyków i genetycznych modyfikacji. Nasze potrawy przygotowujemy z ekologicznych produktów, uprawianych zgodnie z naturą w małych gospodarstwach na terenie Polski i Europy w rejonach czystych ekologicznie.

W naszym menu wszystkie certyfikowane produkty oznaczyliśmy symbolem BIO, pozostałe składniki to produkty regionalne wyhodowane przez krotoszyńskich rolników w tradycyjny sposób. Takimi regionalnymi, wielkopolskimi produktami są np.: ziemniaki, pomidory, jabłka.

W krotoszyńskiej restauracji „Na Parcelach” serwujemy Państwu wyłącznie zdrową żywność. Ryby badane są na zawartość metali ciężkich. Wśród naszych ekologicznych produktów nie znaleźliśmy miejsca dla glutaminianu sodu czy sztucznych wzmacniaczy smaku. Nasze zioła i przyprawy są również certyfikowanymi produktami ekologicznymi.

Ciasta wypiekamy sami wg. receptur będących w rodzinie od lat.